پادکست های محبوب

عصری را که هم‌اکنون در حال زیستن آنیم، می‌توان عصر استفاده از تکنولوژی‌های نو و فرامدرن نامید. در این عصر متّکی بر دانش، پژوهش و تکنولوژی، ساختن سازه‌ای مستحکم از محتوای مبتنی بر فرآیند، نیازمند مهندسی محتوای فرآیندهاست. چنانچه یک بنّا برای ساختن دیوار از بهترین آجرها و محکم‌ترین آن‌ها استفاده می‌کند، در ساختن و پرداختن فرآیندی که از دانش روز، پژوهش و تکنولوژی‌های به‌روز بهره ببرد، اهمیت فراوانی دارد. این مهم، نیازمند تحقیقات و مطالعات تیمی متخصص و هدفمند در حوزه کسب و کار و سازمان‌هاست تا در قالب انواع محتواها بتواند مهندسی فرآیندها را آموزش، مشاوره و پشتیبانی کند.

پادکست از هم‌آمیزی واژه‌های آیپاد و برودکستینگ پدید آمده است. این واژه برای نخستین بار در فوریه سال ۲۰۰۴ توسط روزنامه‌نگاری به نام “بن همرسلی” در روزنامه‌ی گاردین انگلستان، در مقاله‌ای با عنوان “انقلاب شنیدنی” به کار برده شد. فناوری پادکست، ریشه در دنیای وبلاگ‌ها دارد. عده‌ی زیادی از کاربران، پادکست را ترکیبی از رایو، چکیده‌ی بلاگ‌نویسی و تی‌آی ویدیو می‌دانند.

انستیتو NBTI در راستای دسترسی همه‌جانبه‌ی کاربران به اطلاعات نوین ابزارهای تحول دیجیتال، نوروبیزینس و کوچینگ کسب و کار، اقدام به تولید و انتشار سلسله‌پادکست‌های هر سه حوزه با لحاظ چکیده‌ی مقالات علمی-پژوهشی هر حوزه کرده است. ما علاوه بر ارائه‌ی مقالات، ویدیوها و دوره‌های تخصصی ابزارهای سه‌گانه اعم از نوروبیزنس، کوچینگ و تحول دیجیتال، در تولید و انتشار محتوای الکترونیکی نیز، مشغول ارائه‌ی تخصص و دانش‌های مرتبط با فرآیندهای پژوهشی و اجرایی هستیم. این سلسله‌پادکست‌ها به همین منظور، تولید و در اختیار کاربران عزیز قرار خواهد گرفت.

سلسله‌پادکست‌های انستیتو NBTI، علاوه بر پرداختن به ماهیت، متدلوژی و رویکرد و کارکردهای هر کدام از ابزار سه‌گانه به صورت مجزا، دارای پیرنگ محتوایی پیوسته هستند. که در نهایت به اهداف و چگونگی چیدمان این سه ابزار در این انستیتو و استراتژی اجرایی فرآیند آن در سازمان‌ها می‌رسد.

صدای NBTI را بشنوید…
صدایی نوین و ملموس که برای ارتباط با شما به صدا درآمده است.

همه پادکست ها

مراحل شروع تحول دیجیتال

تاثیر تحول دیجیتال

مراحل اولیه

هدف از تحول دیجیتال

معرفی محصولات تحول دیجیتال

تحول دیجیتال چیست؟

عملکرد نورو

انعطاف پذیری

فرماندهی بدن

مفاهیم و ابزار

رنگ

هدف ورود

معرفی خدمات نوروبیزینس

نوروربیزینس چیست؟

دستاورد

کوچینگ چیست؟

مزایای بنیادین کوچینگ

مهارت ها و چگونگی کوچینگ

× دریافت مشاوره